Glamour legs

   
Keywords
women lady female girl vogue fashion young youth beauty beautiful pretty lovely nice glamour enchanting adorable charming slender slim sexy erotic pins legs knee stocking tights pantyhose shoes black transculent transparent light background phon till lank check checked
File Details
Published: 02/06/2019 Rating:
Category: PHOTOS Viewed: 53 Downloads: 0 Model release: NoProperty release: No
Colors
                                                                                                                


Glamour legs

ID : 191374

License:
PriceBuy
Small0.99 USD
Medium1.99 USD
Large3.99 USD
HD 10805.99 USD
Original Photo/Image7.99 USD

Files:

JPG: 2336x3504px @ 3.66 Mb.The collection of charming woman legs and shoes; Fotogrāfija no sieviešu kājiņu un kurpju kolekcijas uz balta fona. Studijas foto.

Cilvēka kāja ir pāra veidojums — apakšējā brīvā ekstremitāte, ar kuras palīdzību cilvēks pārvietojas telpā; tā kalpo ne tikai ķermeņa pārvietošanai, bet arī par atbalstu, uz kura balstās viss ķermeņa svars, tāpēc apakšējās ekstremitātes kauli ir biezāki un kustības starp tiem ir mazākas nekā augšējai brīvajai ekstremitātei — rokai.

Kurpes ir apavi, kam raksturīga cieta zole ar papēdi un stingrs materiāls apsedz pēdu ne augstāk par potīti. Cilvēku, kas gatavo vai labo kurpes, sauc par kurpnieku. Kurpes tiek izgatavotas pa pāriem, kur viena ir paredzēta labajai kājai, otra — kreisajai kājai. Kurpes parasti velk, ejot sabiedriskās vietas. To funkcijas ir sildīt kājas, nodrošināt higiēnu un mazināt risku iegūt pēdu traumas, piemēram, uzkāpjot uz asiem priekšmetiem.

Aprakstā izmantoti lv.wikipedia.org resursi